п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 21:35 Політика
Протест 17 жовтня – це день оголошення рахунку владі, – Міхеїл Саакашвілі

Українці мають право спокійно та впевнено висловити владі своє невдоволення, а також вимагати, щоб вона, зрештою, виконав свої обіцянки.

Таку думку висловив український та грузинський політик, екс-губернатор Одеської області та екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

Відзавтра в Україні починаються великі протести. Так, 14 жовтня на мітинг традиційно вийдуть право-радикальні сили, а 17 жовтня акцію анонсували громадські організації та більшість опозиційних політичних сил.

«Національний корпус та «Свобода», які завтра виходять на мітинг, теж мають достатньо підстав для претензій, як і все українське суспільство. Адже так вийшло, що націоналістів теж використали і під час Майдану, і під час війни, коли не тільки завдяки їхнім старанням, а й на їхніх смертях, до влади прийшли негідники. Відтак, після цього, ці люди виявилися нікому непотрібними», – певен Саакашвілі.

На думку Саакашвілі, більшість праворадикалів – це щирі патріоти, які вважають, що не можна сидіти вдома, склавши руки. Тому акції, які заплановані на 14 жовтня, не є грою на публіку.

Щодо протестів 17 жовтня, то на думку політика, це дуже важлива дата, оскільки невдоволення серед населення є дуже сильним.

«Це не просто день протесту, це день виставлення рахунку владі, та особисто Президенту України Петру Порошенко за марні очікування та брехню. Українці мають право спокійно та впевнено висловити владі своє невдоволення, а також вимагати, щоб вона, зрештою, виконав свої обіцянки», – зазначив Міхеїл Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 23:08:12