п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 17:21 Економіка
Омелян апелює, щоб проблеми «Укрзалізниці» розглянули на РНБО
Фото: railway.in.ua
Фото: railway.in.ua

Міністр інфраструктури Володимир Омелян звернувся до Президента України Петра Порошенка з детальною інформацією стосовно того, що відбувається в «Укрзалізниці», та щодо того, які заходи необхідно здійснити, щоб різко змінити ситуацію на краще.

Про це він заявив під час робочого візиту на Львівщину, передає кореспондент IA ZIK.

Омелян сподівається, що це питання найближчим часом буде розглядатися або на засіданні РНБО, або Національною радою реформ. Міністр підтвердив, що на сьогодні існує велика проблема з нестачею вантажних вагонів на залізниці.

«Укрзалізниця» не здатна забезпечити перевезення по Україні. Це стосується не тільки матеріалів для дорожніх робіт, а й експорту українських компаній і транзиту українською територією. Ми маємо постійні зриви планів як державних, так і приватних компаній. Це призводить до того, що зменшуються надходження у державний бюджет, ми втрачаємо робочі місця і втрачаємо конкурентноздатність України на світовому ринку», – заявив Омелян.

Він наголосив, що необхідно негайно виправляти ситуацію.

«Укрзалізниця» – це величезна компанія, яка напряму впливає на економіку України. У неї шалені ресурси, які зараз просто безжально розкрадаються або за рахунок безгосподарності і невміння управляти фактично марнуються», – зазначив міністр.

Нагадаємо, що через проблеми з вагонами на Львівщині гальмується ремонт доріг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 08:34:28