п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 3:10 Події
Одіозного бойовика «ДНР» примусово видворяють з Росії

Бойовика «ДНР» Олександра Касьянова суд виганяє з Росії примусово. На сторінці засудженого в соцмережі зазначено, що він – «депутат Верховної Ради ДНР». Бойовики ж знають його як кримінального злочинця, який не раз сидів «на підвалі».

«Примусове видворення за межі Російської Федерації», – таке рішення щодо уродженця Донецька Олександра Касьянова, який воював за «ДНР», прийняв суд іменем РФ.

Рішення суду, що передбачає ще й штраф у розмірі 3 тисячі російських рублів, опубліковано в мережі.

ф2

Нагадаємо, про затримання бойовика Касьянова з позивним «Атаман» в анексованому Криму і його перебування в СІЗО Ростова сепаратистські групи в мережі повідомляли в кінці вересня цього року.

Судили окупанти Касьянова, як видно з рішення суду, за те, що добровільно з окупованого Криму не виїхав. Йому інкримінували ч. 3 ст 20.25 КоАП РФ: «Ухилення іноземців і осіб без громадянства від виконання адміністративного покарання у вигляді адміністративного видворення за межі Російської Федерації в формі контрольованого самостійного виїзду з Російської Федерації».

Куди тепер поїде Касьянов-«Атаман», добре відомий «Миротворцю» як бойовик «поліції ДНР» – невідомо. Шансів виграти апеляцію в російському суді у нього практично нема. Якщо паспорт громадянина України він не загубив чи не знищив, то видворити з РФ його, в принципі, мали б на кордоні з Україною. Українські правоохоронці прийняти до свого СІЗО такого видвореного з Росії будуть дуже раді.

Немилість бойовика чекає і в самопроголошеній «ДНР», де він прославився дезертирством, розбоєм і грабунками та не раз сидів «на підвалі» за кримінальні злочини.

ф1

Власне, через це бойовик «Атаман» утік від своїх з Донбасу в анексований Крим. Тепер коло замкнулось.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 23:45 :31