п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 20:45 Політика
Нардеп від БПП про правку Лозового: Це правильне питання, бо у нас мільйони справ

На сьогоднішній день в Україні є мільйони кримінальних справ і з роками їх буде ще більше.

Про це заявив народний депутат від фракції БПП Дмитро Білоцерковець у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Нещодавно ми голосували по кодексах і були так звані «правки Лозового», ми проголосували за це. Так от, щодо цих правок, там було прописано, що якщо кримінальна справа зареєстрована і за пів року не має підозри, справа має закриватися. До речі, це дуже правильне питання, бо у нас в країні на сьогоднішній день є мільйони кримінальних справ і з роками їх буде ще більше. І тоді ми побачимо, що будь-яка нормальна людина, яка захоче чесно працювати у прокуратурі, поліції, або ж в НАБУ, вона просто не знатиме що робити, бо справа не доведена до кінця і не закрита», – розповів Білоцерковець.

Нардеп вважає, що це надзвичайно важлива проблема з точки зору демократії.

«Бо з однієї сторони, це правильно, адже була вимога суспільства. Але зараз ми бачимо, що цим користуються деякі негідники, які просто займаються «тролінгом». А щодо «правок Лозового», то я не знаю сам він їх писав, чи ні, але насамперед позитивним тут є те, що є певні зміни. Так, нам дійсно потрібно трохи змінити законодавство, проте не так, щоб зробити важчою реєстрацію по ЄДРСР, а забити це таким чином, щоб унеможливити повторювання підозр», – додав Дмитро Білоцерковець.

Як повідомлялося, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект №6232 про внесення змін до низки кодексів, який запускає судову реформу.

Після цього деякі депутати і юристи заявили, що до прийнятого закону нардеп-»радикал» Андрій Лозовой вніс шкідливу поправку, яка значно скорочує терміни розслідування тяжких злочинів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 09:04:23