п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 16:09 Політика
Між силовиками є конкуренція за вплив на Президента, – Шлінчак

Між силовиками ніколи не було миру, тому що їхні структури завжди конкурувала за гроші та впливи. Відтак Генеральна прокуратура - вічний суперник для Міністерства внутрішніх справ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) сказав керівник інформагентства «Главком» Віктор Шлінчак.

«Я пам’ятаю, як колишній міністр внутрішніх справ Василь Цушко виламував двері в Генпрокуратуру. Це були публічні, ледь не комічні дії. Тоді я переконався, що між силовиками точно не існує нормального діалогу, не говорячи вже про координацію дій. Гадаю, ця боротьба накладається на одвічну тему – подолання корупції», – коментує експерт. 

 

Кожен силовий орган в Україні тягне ковдру на себе, імітуючи боротьбу з корупцією, переконаний гість програми. 

«НАБУ, фіскали, Генпрокуратура, національна поліція – кожен намагається боротись з корупцією своїми механізмами. Перш за все, вони конкурують за грошові потоки. На другому місці їхніх цілей знаходиться вплив на Президента. Тому кожен хоче довести свою значимість», – говорить Шлінчак.

Гість програми вважає, що конкуренція між силовиками не є здоровою, а особливо в умовах війни.

«Мені не подобається конкуренція силовиків, бо є ціннісні орієнтири, до яких треба прагнути разом. Адже у нас війна – на одній стороні мають бути всі. Наразі, на мою думку, ми спостерігаємо за цирком. Одне відомство добивається монополії на військові дії, інше – хоче вибити з бюджету більше фінансування, аніж для армії. Чи щось може змінитись? Невідомо, це покаже лише час», – додає Шлінчак. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 13:44:39