п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 14:10 Політика
Люди чекають вироків у справах корупціонерів, – Шлінчак

Українці хоч і спостерігають за судовими процесами, проте затяжні справи втомлюють. Хочеться бачити реальні вироки у справах топових корупціонерів країни.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) сказав керівник інформагентства «Главком», голова Наглядової ради Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

«Люди не люблять затяжних процесів, бо хочуть бачити справедливі вироки судів», – коментує експерт.  

На думку голови Наглядової ради Інституту світової політики, в Україні надто багато антикорупційних органів. Можливо, через їхню надмірну кількість жодна із них не була розкрита.

«Із ініціативи міжнародних партнерів ми «наплодили» силу-силенну антикорупційних органів. Я вважаю, що їх забагато. Як говориться у прислів’ї: «У семи няньок дитина без носа». Раніше ми хотіли опиратися на досвід Польщі, де існує один центральний орган, який опікується конкретною сферою діяльності. Ми ж не втримались і пішли іншим шляхом. Тепер, оцінюючи ситуацію, можу сказати, що, фактично, жодна гучна корупційна справа не була доведена до кінця», – зазначає керівник інформагентства «Главком».

Читайте також: НАБУ почало розслідування проти Омеляна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 13:40:20