п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 12:03 Львів
Львівська міськрада продовжує тимчасові угоди з перевізниками
Маршрутки у Львові. Фото: lvivpost.net/Андрій Польовий
Маршрутки у Львові. Фото: lvivpost.net/Андрій Польовий

Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради ще на три місяці укладе тимчасові угоди з двома перевізниками.

Відповідне рішення сьогодні, 13 жовтня, затвердив виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент ІА ZIK.

«Є заборона низки судів проти оголошення конкурсу (на пасажирські перевезення, – ред.). У жовтні закінчуються договори, укладені з перевізником «Успіх БМ» і з «Львівським автотранспортним підприємством 14630». З метою запобігання порушень прийнято рішення укласти з ними тимчасові договори терміном на три місяці, – повідомив у коментарі журналістам в.о. начальника управління транспорту Олег Партика. – Сподіваємося, за цей час врегулюється питання судів, зокрема у Дніпрі, і ми зможемо провести новий, якісний конкурс на пасажирські перевезення».

Згідно із рішенням, управління транспорту має укласти тимчасовий договір на строк з 5 жовтня 2017 року по 5 січня 2018 року з публічним акціонерним товариством «Львівське автотранспортне підприємство 14630», який здійснює перевезення на автобусному маршруті загального користування № 54; на строк з 22 жовтня 2017 року по 22 січня 2018 року – з товариством з обмеженою відповідальністю «Успіх БМ», який здійснює перевезення на автобусних маршрутах загального користування №№ 48, 49, 50, 51, 53.

Також управління має забезпечити проведення конкурсу з визначення перевізника на вказаних маршрутах та за результатами проведеного конкурсу укласти договори з переможцями до 15 січня 2018 року.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 31 березня вніс зміни до тимчасових договорів з автомобільними перевізниками, які здійснюють перевезення на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові, продовживши термін дії договорів до 30 червня 2017 року.

Нагадаємо, Львівська міська рада планувала оголосити конкурс на пасажирські перевезення 5 січня. Наприкінці лютого мав відбуватися сам конкурс.

31 грудня у Львові закінчилися договори на перевезення пасажирів. Відтак, Львівську міську раду закликали провести відкритий, публічний і прозорий конкурс на визначення нових перевізників, щоб запобігти транспортному колапсу з нового року. Зокрема, активісти закликали сформувати маленькі лоти – не більше як три автобусні маршрути, передбачити штрафні санкції за недотримання умов угоди, не допустити до тендеру компанії, які не володіють автомобільним парком, що дозволяє забезпечити 100% наявність машин на маршруті.

Однак міська рада не взяла до уваги пропозицій активістів. Як наслідок на ЛМР подали до суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 09:07:10