п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 11:24 Спорт
Кожному матчу 12-го туру УПЛ-17/18 передуватиме Акція Спеціальної Олімпіади України

У рамках 12-го туру Чемпіонату УПЛ сезону-17/18 Спеціальна Олімпіада України (СОУ) проведе акцію за підтримки Української Прем’єр-Ліги. Юні футболісти СОУ виведуть на поле футболістів команд УПЛ.

Мета акції – привернути увагу суспільства до руху СОУ та досягнень її спортсменів, а також надати можливість маленьким футболістам СОУ відчути себе членами єдиної великої футбольної родини, інформує upl.ua.

Довідка

Спеціальна Олімпіада України – всеукраїнська громадська організація інвалідів, яка є частиною Всесвітньої Спеціальної Олімпіади та робить все для того, щоб показати нашому суспільству можливості та досягнення людей з відхиленнями в розумовому розвитку як спортсменів та повноправних членів суспільства, змінює на краще їхнє життя за допомогою спортивних тренувань і змагань.

Рух Спеціальної Олімпіади в Україні існує з 1991 року, має осередки в 21 регіоні, де за програмою СОУ займаються футболом три тисячі людей із розумовими вадами.

Минулого року на Чемпіонаті Європи з футболу Спеціальної Олімпіади українська команда завоювала бронзові медалі, а на Всесвітніх літніх іграх-2011 в Афінах – золоті.

Посланцями футболу Спеціальної Олімпіади в світі зараз є Дані Алвеш. Джанлуїджі Буффон, Роберт Левандовськи, Пеп Гвардіола, Хулен Лопетегі.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 09:23:33