п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 22:35 Політика
Геращенко жорстко відповів Добкіну на запитання про свій відхід від влади

Ми прийшли до влади після Революції Гідності, яка була викликана тим, що ви і ваш шеф Янукович били і вбивали людей на Майдані, розграбовували країну. Ми відійдемо від влади тоді, коли зробимо країну багатою і сильною, а такі люди як ви, будуть сидіти за гратами – це давно пора було зробити.

Таку відповідь дав нардеп «Народного фронту» Антон Геращенко на запитання свого колеги-опоблоківця Михайла Добкіна в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Добкін двічі звернувся до Геращенка з таким запитанням: «Коли ви і ваш «Народний фронт» щезнете з політичного життя України і повернете її у той стан, коли вона була хлібосольною, доброю, процвітаючою, перспективною? Коли ви змиєтеся – зберетеся, сядете в човен і попливете в будь-якому напрямку?».

Після чергового повтору запитання Добкіним Геращенко конкретизував роль свого колеги при владі Віктора Януковича. «Ви були в одній компанії з Януковичем, який пограбував цю країну, публічно закликав Путіна ввести війська.

Хочу нагадати, що ви цілком його підтримували, підлабузнювались до нього. Тому ви несете персональну відповідальність за те, що коїлося після того, як прийшли російські війська до Криму та Донбасу. Це також і ваша відповідальність», – акцентував Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 13:36:36