п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 12:43 Суспільство
Фінська письменниця закликала Меланію Трамп врятувати жінок колишнього СРСР
Софі Оксанен і Меланія Трамп. Фото: yle.fi/EPA
Софі Оксанен і Меланія Трамп. Фото: yle.fi/EPA

Публіцист Софі Оксанен, що має естонське коріння, опублікувала відкритий лист до першої леді США із закликом відкрито говорити про проблеми жінок з колишніх радянських республік.

Про це пише фінське видання Yle.

Відкритий лист був опублікований у кількох скандинавських ЗМІ. У ньому Софі Осканен закликає врятувати жінок Східної Європи від сексуалізації. На її думку, знаменита уродженка Югославії (Меланія Трамп, – Ред.) може змінити світ у цьому питанні.

«Сьогодні східноєвропейські дівчата є найбажанішим товаром в секс-індустрії в усьому світі. Вони приїжджають з країн з низьким рівнем життя і соціального захисту, що стає благодатним ґрунтом для торгівлі людьми. Чим сильніша економіка країни, тим менше дівчаток звертаються до проституції або виходять заміж за людину, яку вони щойно зустріли. Чи знаєте ви, що жінки з іммігрантським минулим бояться повідомляти про пережите насильство? Вони побоюються, що ніхто не повірить їм.

Будьте першою леді і змініть світ. Створіть фонд, відвідуйте притулки, займайтеся освітою, допомагайте розпізнавати ознаки торгівлі людьми і наруги і надайте мужності жертвам насильства, аби вони могли відкритися. Ви можете бути героєм для всіх нас», – пише Софі Оксанен.

Сама автор листа – естонка по матері і фінка по батькові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 17:33:31