п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 12:50 Львів
Факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка відзначив 25-річчя

Сьогодні, 13 жовтня, в актовій залі Львівського національного університету відзначили 25-річчя створення факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Усіх присутніх від імені громади міста Львова привітав Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

«Я також є випускником університету, але іншого факультету. Я, будучи абітурієнтом, прийшов на зустріч, яку, власне, проводив пан декан з батьками, з потенційними студентами, і скажу, що та атмосфера, яка панує сьогодні тут, а та атмосфера, яка панувала 7 років тому, може більше – вона запалювала і надихала. Звичайно, що факультет має дуже великий імідж, такий атмосферно-приваблюваний, бо завжди міжнародні відносини – це щось престижне», – зазначив Андрій Москаленко.

Від імені громади міста Львова подяки за багаторічну сумлінну науково-педагогічну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди 25-річчя створення факультету міжнародних відносин Львівського національного університет імені Івана Франка вручили Федуню Юрію Богударовичу – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин, заступник декана факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Кучику Олександру Сергійовичу – кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 08:57 :16