п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 16:47 Події
До ув’язненого Павла Гриба другий день не впускають українських лікарів
Фото: Ігор Гриб
Фото: Ігор Гриб

Другий день українські лікарі Василь Притула та Юрій Кучин намагаються потрапити до ув’язненого у Краснодарському СІЗО молодого українця Павла Гриба, проте їм у цьому відмовляють.

Про це сьогодні у Facebook повідомив батько хлопця Ігор Гриб.

«Ні листи з Європейського Суду з прав людини, ні звернення державних органів влади України, ні просто людське співчуття не працюють у РФ. Слідчий, який веде справу, відмовився від зустрічі з консулом і лікарями. Знову написані скарги про заборону зустрічі з Павлом», – повідомив Ігор Гриб.

«Молимось за Павла та віримо у якнайшвидше його звільнення», – додав він.

Раніше повідомлялось, що Україна на прохання Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) відправляє у Краснодар до незаконно утримуваного 19-річного Павла Гриба лікарів, не чекаючи дозволу Російської Федерації.

Нагадаємо, що зі слів батька Павла Гриба, його 19-річний син 24 серпня поїхав у Гомель, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався тільки у соцмережах. Після цього зв’язок з українцем перервався.

Через кілька днів стало відомо, що він знаходиться у СІЗО Краснодара, українцеві інкримінують тероризм. Сім’я занепокоєна станом його здоров’я, оскільки Павло через захворювання змушений регулярно приймати медикаменти.

Більше по темі по справі Павла Гриба читайте тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 10:03:48