Новини » Політика 13 жовтня, 2017, 20:15
Чорновіл: Маю сумніви щодо справи НАБУ проти Павловського

Якщо НАБУ не доведе справу щодо розкрадань у Міноборони до кінця, то це буде чергова «справа Насірова», де розкручувалися великі формати, які закінчувалися тільки пшиком.

Таку думку висловив політолог Тарас Чорновіл у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Зараз не можна сказати, що відбувається тотальне розкрадання армії, як це було до війни. Адже і громадський та волонтерський сектор, і самі військовослужбовці почали контролювати забезпечення війська, до чого безумовно змусила війна», – констатував Чорновіл.

Однак, додає політолог, залишився ще один, технічний сектор, який є дуже великим за обсягом, відтак його досить складно контролювати. Це зокрема, і забезпечення армії паливо-мастильними матеріалами, і автомобілями подвійного призначення, і таке інше. Тому очевидно, що волонтерські організації мають посилити свою участь у контролі і за цим сектором військового забезпечення.

Поряд з цим Чорновіл зауважує, що саме щодо справи генерал-лейтенанта Ігоря Павловського має дуже неоднозначні відчуття та сумніви.

«Перша дрібна маніпуляція, яка мені натякнула на певний політичний аспект, це назва розкраденої суми в гривнях, а не в доларах, як це роблять зазвичай. Також у мене виникають сумніви щодо експертизи, на яку посилається Холодницький. Адже наскільки я пам’ятаю, то в то період часу ціни на пальне не знижувалися, як зазначив прокурор, а навпаки – відбувався стрибок вгору», – підкреслив Тарас Чорновіл.

Політолог підсумовує, що у цій справі потрібно ще багато в чому розібратися, зокрема у тому, чи висуває НАБУ звинувачення в халатності, або у зловживаннях.

«Якщо НАБУ не доведе цю справу, то це буде чергова «справа Насірова», де розкручувалися великі формати, які закінчувалися тільки пшиком», – констатував Тарас Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 22:17 :50