п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 14:36 Львів
Через проблеми з вагонами на Львівщині гальмується ремонт доріг

Микола Одиноцький з департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв’язку Львівської ОДА підтвердив, що наразі існують затримки з доставкою сипучих матеріалів через недостатню кількість вагонів у залізниці.

На Львівщині ремонтують дорогу Миколаїв–Жидачів–Калуш. Йдеться про ділянку в межах Миколаївського району протяжністю 10 км 725 м.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Як повідомив у коментарі журналістам інженер-будівельник підрядної організації Роман Івасівка, тут здійснюють середній поточний ремонт з укріплення основи і влаштування двох шарів асфальтобетону.

За словами інженера-будівельника, роботи планують завершити до кінця року, однак зараз є проблеми з підвезенням матеріалів.

На ремонт цієї ділянки дороги передбачено 89 млн грн, із них 40 млн уже освоєно.

«На цей час виконано 60-65% робіт. Це майже 8 км у нижньому шарі»,- зазначив він.

Також Микола Одиноцький з департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв’язку Львівської ОДА повідомив, що наступних 40 км цієї дороги у межах Жидачівського району планують відремонтувати наступного року.

Роботи фінансуються за рахунок перевиконання митних зборів.

Раніше повідомлялося, що сьогодні під час робочого візиту на Львівщині ремонт цієї дороги огляне міністр інфраструктури Володимир Омелян. Однак наразі урядовця вже очікують на ремонті дороги Східниця-Пісочна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 20:07:34