п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 23:15 Політика
Безсмертний описав свою ідею реінтеграції ОРДЛО, яку заперечив Президент

Мій законопроект дослівно називався «Про статус територіальних громад окремих районів Донецької і Луганської областей». Він запускав діалог між людьми, які живуть під так званою окупацією і тими, хто живуть під так званим контролем Української держави.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK розповів Роман Безсмертний, екс-представник України у тристоронній контактній групі на переговорах Мінської платформи, відповідаючи на запитання про те, яку саме ідею він пропонував Президенту для реінтеграції ОРДЛО.

Політик продовжив пояснив свій задум детальніше. «Скажімо, в Мар’їнці побудувати комунікаційний центр, взяти 10-20 людей з Горлівки, стільки ж – з Маріуполя. Разом посадити їх за стіл і сказати: хлопці, домовляйтесь між собою, скажіть, що ми всі маємо зробити, щоб ви жили разом», – висловив своє бачення екс-представник України у тристоронній контактній групі.

Найважливіше, міркує пан Безсмертний, щоб представники на місцях зуміли налагодити між собою стосунки. «Передбачалася певна система комунікації. Адже ж у нас 540-кілометрова лінія розмежування. Умовно кажучи, створити комунікаційні центри, де чи ОБСЄ, чи ООН організовують такий діалог, і люди починають між собою говорити. А потім у підсумку кажуть: ми домовились про це і будь ласка, депутати, ухваліть такі положення, от такі закони – і ми будемо жити нормально», – зауважив Роман Безсмертний.

Після того мали б відбуватися зустрічі з депутатами про те, що ухвалювати. «Невже ж ми зараз не розуміємо, що розмовляти в Києві про те, що треба там, на місцях, – це просто безумство? Це повний нонсенс і в процедурі, і в нормах, які там записані», – дивується політик.

Розкритикував гість програми і новий реінтеграційний закон, ухвалений у першому читанні. «Я працював у Мінському процесі – йшла розмова, яка не мала ніякого стосунку до процесу. Тепер подали закон – я порівнюю його з законом про оборону, про правовий режим воєнного стану. Сиджу і думаю – чи то я здурів після 25 років в українській політиці, чи ті, хто писав цей закон? Вже й так правових колізій наробили багато, а тепер ще додаткові додають», – обурився Роман Безсмертний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 13:52:38