п'ятниця, 13 жовтня, 2017, 1:55 Економіка
Антимонопольний комітет взявся за ринок скрапленого газу

Антимонопольний комітет України здійснює збір та аналіз доказів у справі за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку скрапленого газу.

Про це заявив державний уповноважений комітету Валерій Полюхович під час конференції «LPGUkraine international conference 2017», – передає Економічна правда.

Полюхович розповів про основні проблеми функціонування ринку скрапленого газу та можливі шляхи їх врегулювання.

«Станом на сьогодні ринок скрапленого газу функціонує у складних умовах. Імпортозалежність, недостатня розвиненість інфраструктури, «тіньова» реалізація та зростання кількості незаконних газових модулів безумовно впливають на цінову ситуацію на ринку», – сказав він.

Водночас, за його словами, з огляду на стабільне зростання споживчого попиту на скраплений газ, не виключений вплив і суб’єктивних чинників на ціноутворення, зокрема, внаслідок можливої координації конкурентної поведінки між учасниками ринку.

«Наразі Комітет здійснює збір та аналіз доказів у справі за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку скрапленого газу, в тому числі шляхом проведення виїзних позапланових перевірок учасників ринку», – підсумував державний уповноважений.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 12:52 :02