четвер, 12 жовтня, 2017, 14:14 Політика
Влада досі не визнає добровольців учасниками бойових дій, – Євтушок

Бійці добровольчих батальйонів, які не вступили у лави ЗСУ, не можуть отримати статус учасників бойових дій. На законодавчому рівні влада досі не ухвалила відповідний законопроект.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) сказав нардеп Сергій Євтушок.

«Ветерани війни, як і будь-які громадяни, мають право на мирний протест. Вони можуть вільно висловлювати свою думку стосовно подій в Україні. Водночас, я переконаний, що існує один спільний політичний погляд у всіх солдат – це бажання того, щоб в Україні було добре», – коментує народний обранець.

На думку нардепа, у ветеранів АТО емоції особливо загострені, оскільки вони проливали кров за незалежність держави.

«Бійці проливали кров за свободу, територіальну цілісність. І коли вони бачать, що олігархія знаходиться за кермом влади – у них в середині усе закипає. На мою думку, це питання болить їм по-особливому», – вважає Євтушок

Народний обранець додає, що виносив на розгляд парламенту законопроект про визнання добровольців учасниками бойових дій.

«Аби хоч якось відновити справедливість, ми презентували законопроект щодо присвоєння добровольцям статусу учасника бойових дій. Адже це повний абсурд, що держава досі не піклується про них! Влада зобов’язана на  законодавчому рівні їх підтримати», – наголошує Євтушок.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 23:53:47