четвер, 12 жовтня, 2017, 12:45 Події
Військова прокуратура просить допомоги у справі проти російського генерала
Роман Шадрін. Фото: kompromat1.info
Роман Шадрін. Фото: kompromat1.info

Головна військова прокуратура шукає людей, яких утримував підрозділ так званого «Міністерства державної безпеки» «ЛНР». Також вони розшукують осіб, яким відомо про злочини російського генерала Романа Шадріна.

Про це йдеться у матеріалі прес-служби ГПУ.

Правоохоронці просять усіх, хто має якусь інформацію у цій справі, дзвонити за телефоном 063-409-10-85.

«У кримінальному провадженні необхідно встановити всіх осіб, які були незаконно затримані учасниками так званого «Міністерства державної безпеки» терористичної організації «ЛНР», а також інших осіб, яким відомі будь-які обставини участі у вказаній організації Шадріна Р.О., відомого під позивними «Цар» та «Генерал», – йдеться у повідомленні.

Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, які спрямованні на вияснення обставин злочинів, які вчини генерал.

Додамо, ще у березні 2017-го Головна військова прокуратура повідомила про підозру російському генерал-майору Роману Шадріну.

Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації); ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни); ч. 1 ст. 438 КК України (віддання наказів про вчинення жорстокого поводження з цивільним населенням) ККУ.

Зазначають, що він організував викрадення осіб, ув’язнив їх, застосовував фізичне насильство.

Відомо, що Роман Шадрін є радянським та російським офіцером, який у 2014-му році склав повноваження депутата Єкатиренбурзької міської думи та поїхав воювати в Луганську область. Є інформація, що там він фактично очолив контррозвідку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 15:54 :44