четвер, 12 жовтня, 2017, 20:45 Політика
Віталій Касько: Ми так і не побачили результатів роботи НАЗК

У контексті фіксації, доведення та передачі до НАБУ матеріалів щодо незаконного збагачення механізм НАЗК поки що не працює.

Таку думку висловив заступник генерального прокурора України у 2014-2016 роках Віталій Каську програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Віталій Касько погодився із зауваженням глядача програми про те, що українська влада по факту не є українською, оскільки всі її статки перебувають переважно за кордоном. Відтак, за покращення життя в Україні можновладці не переймаються.

«У багатьох випадках ми побачили фінансове положення чиновників та політиків завдяки запровадженому електронному декларуванню. Але, на жаль, ми не побачили невідкладної політичної відповідальності, яка мала б настати. Адже коли топ-чиновник не може пояснити походження свого задекларованого майна, то має наставати політична відповідальність, тобто відставка», – підкреслив екс-заступник генпрокурора.

Також, додає він, українське суспільство не побачили і результатів роботи Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) саме в контексті фіксації, доведення та передачі до НАБУ матеріалів щодо незаконного збагачення.

«Ми бачимо, що НАБУ починає деякі провадження щодо фактів корупції за власною ініціативою, не чекаючи на роботу НАЗК. Відтак механізм превенції корупції, який створювався саме заради запобіганню злочинів, поки що не працює», – констатував Віталій Касько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 08:36:32