четвер, 12 жовтня, 2017, 14:11 Політика
В Україні наростають антикорупційні тенденції, – Яхно

Затримання високо посадовців Міністерства оборони свідчить, що в Україні наростають процеси боротьби з корупцією. Та важливо, чи вдасться довести цю справу до суду?

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловила політолог Олеся Яхно.

Дивлячись на затримання заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулєвича, можна сказати, що в країні наростатиме процес боротьби із корупцією.

«Ще на першому етапі часто говорили, що десь може бути присутньою політична складова. Думаю, відповідно до того, як ростимуть процеси боротьби з корупцією такі припущення переставатимуть домінувати. Адже на сьогодні є підозра. Інша річ, чи доведуть це до суду», – наголосила Яхно.

Однак, принаймні бачимо увагу антикорупційних органів до депутатів, міністрів, представників різних міністерств.

«Тож у цьому сенсі ми повинні визнати, що, хоча й боротьба із корупцією ще не дійшла до рівня доведення справ до суду, та все ж корупційні процеси не можна приховати. Думаю, такі тенденції лише зростатимуть, і це дуже добре», – вважає Яхно.

Окрім того, вона зазначила: у різних відомствах – не залежно від того, яка це інституція влади – паралельно співіснують два зовсім різні процеси: прояви новаторства та старі корупційні схеми.

«Є новаторський підхід із правильними рішеннями, а є й корупційні прояви. Це дві реальності, які співіснують паралельно», – підкреслила Яхно. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 05:09:28