четвер, 12 жовтня, 2017, 12:01 Суспільство
В рамках проекту «Вишивка об’єднає Україну» до Львова приїде делегація з Каховки

Делегація з Нової Каховки приїде на Львівщину в рамках проекту «Вишивка об’єднає Україну». В програмі з 19 по 21 жовтня, відвідини виставки вишиванок Роксолани Шимчук, музею Біласа у Трускавці, зустріч з вишивальницями Дрогобича, фабрики вишиваного одягу Фольк Мода…

Про це повідомили організатори.

Керівник проекту – директор музею Альбіна Гавдзинського Олена Михаленко розповіла, що поштовхом для створення цього проекту стала виставка на сході та півдні України творів художників зі Львова Катерини і Володимира Немир «Схід-Захід-Єднання»

Члени делегації – знані вишивальниці і архітектор, також хочуть відвідати Миколаїв, щоб ознайомитись з ініціативами місцевої громади у проведені Книжкової Толоки, організації Саду скульптур,з діяльністю Футбольного клубу.

Для цього вони зустрінуться з активістами Миколаєва Любою Хомчак,Іваном,Максимовичем,та керівником міста Андрієм Щебелем. Мріють також, що встигнуть випити запашної львівської кави та оглянути центр Львова, бо програма насичена і візит робочий. Метою візиту також є відібрати і перевезти вишивки галицьких майстрів для показу у Новій Каховці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:56:49