четвер, 12 жовтня, 2017, 13:59 Події
Українські лікарі прибули в Росію для обстеження Павла Гриба
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

Українські лікарі прибули до Російської Федерації для обстеження затриманого українця Павла Гриба, який утримується в СІЗО у Краснодарі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Лікарі з 12 по 15 жовтня мають провести медичний огляд Павла Гриба, надати інформацію про актуальний стан його здоров’я та рекомендовані йому лікарські засоби.

У МОЗ нагадали, що у зв’язку з незадовільним станом здоров’я Гриба та неотриманням ним необхідних ліків Україна багато разів зверталася до російської сторони з проханням допустити до затриманого українських лікарів.

«Наразі, незважаючи на численні звернення Генерального консульства України в Ростові-на-Дону та позиції Європейського суду з прав людини щодо необхідності допустити українських медиків до Павла Гриба, погодження від російської сторони отримано не було. З метою недопущення погіршення стану здоров’я юнака, було прийняте рішення відрядити українських лікарів до Росії і вимагати невідкладно надати їм можливість провести обстеження затриманого», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Україна на прохання Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) відправляє у Краснодар до незаконно утримуваного 19-річного Павла Гриба лікарів, не чекаючи дозволу Російської Федерації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 00:02:07