четвер, 12 жовтня, 2017, 21:32 Економіка
Україна просить третій транш допомоги у Європарламенту

Українська сторона попросила Європейський парламент про економічну допомогу у вигляді третього траншу.

Про це під час засідання підкомітету з прав людини Європейського парламенту заявив голова Комітету ВР з прав людини Григорій Немиря, передає УНН.

«Щодо соціально-економічної сфери, найбільш гостра потреба – це доступ до соціальних платежів, а головне – пенсій. Це стосується усіх трьох груп – людей, які живуть на непідконтрольних територіях, тих, що проживають у так званій «сірій зоні», а третя група – внутрішньо переселені особи», – сказав український представник.

За його словами, зараз Україна займає 9 місце у світі щодо кількості внутрішньо переміщених осіб. На сьогоднішній день на території України перебуває 1,7 млн внутрішньо переміщених осіб, з яких 250 тис. дітей, 820 тис. пенсіонерів та майже 600 тис. неповносправних осіб.

Ці категорії, зазначив Немиря, мають найбільше проблем з доступом до соціальних послуг.

«Допоміжним став би третій транш економічної допомоги, яка б допомогла вирішити цю проблему», – сказав він під час виступу у Раді Європи.

Нагадаємо, у липні міністр фінансів України Олександр Данилюк обговорив з віце-президентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом виконання умов для отримання третього траншу від Євросоюзу у 600 млн євро.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 10:14:36