четвер, 12 жовтня, 2017, 11:58 Суспільство
У ветеранів АТО загострене відчуття справедливості, – Мартиненко

Незважаючи на те, що у колишніх бійців АТО є різні політичні погляди, їх об’єднує жага до справедливості. Адже пережите на фронті просто не дозволяє мислити по-іншому.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) зазначив директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

«Кожен боєць АТО – це особистість, яка дотримується своєї етики, має свої переконання та політичні погляди. Звісно, як і всі українці, військові хочуть, аби на їхній території все було добре. Та водночас їм притаманна дещо сильніша риса – особливо гостре відчуття справедливості. Саме армія, фронт, пролита кров і втрата побратимів не дозволяють мислити по-іншому», – говорить гість програми.

Олександр Мартиненко наголошує на тому, що бійці, повертаючись додому, мають розуміти, що їхні зусилля і втрати не були марними.

«Люди, повертаючись додому із фронту, мають розуміти, що все було не дарма. Про це має подбати суспільство і влада. Адже бійцям складно пристосуватись до мирного життя, коли за кілька сотень кілометрів лунають гучні вистріли і помирають друзі», – коментує директор інформаційного агентства.

Проживаючи на території, де немає війни, ветеранам АТО складно знайти собі місце, зазначає Мартиненко.

«Комусь із бійців вдається повернутись на старі посади, хтось – шукає роботу. Але є й ті ветерани, які не можуть інтегруватись. Їм не таланить знайти нормально оплачуване заняття. Тоді вони обирають шлях кримінальних або політичних дій. Я вважаю, що це погано, тому людям потрібно допомагати військовим, що повернулись з фронту», – додає гість.

Читайте також: Військові психологи б’ють на сполох через збільшення кількості самогубств в армії

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 15:55 :53