Новини » Світ 12 жовтня, 2017, 2:16
У Румунії не дали ліцензію «рупору Кремля» – телеканалу РТР

Румунська Національна рада з питань телебачення і радіо відмовила у видачі ліцензії на мовлення на території країни російському телеканалу РТР (Росія-1). Керівництво телеканалу має намір опротестувати рішення.

За це рішення проголосували всі дев’ять присутніх на засіданні членів Ради, – повідомляє Укрінформ.

«Існує небезпека того, що цей телеканал подаватиме неправдиву інформацію про Європейський Союз і США. Йдеться, перш за все, про проросійські пропагандистські матеріали, про так звані fake news», – сказав член Національної ради з питань телебачення і радіо Румунії Валентин Жукан.

Його колега з Національної ради Доріна Руссу нагадала присутнім, що аналогічний телеканал, який здійснює мовлення на території Молдови, неодноразово був оштрафований за необ’єктивне висвітлення подій, в тому числі подій, що відбуваються в Україні, а також за проведення російської та антиєвропейської пропаганди.

Читайте за темою: Соціолог назвав основні прийоми пропагандистського промивання мізків на російському телебаченні

Керівники телеканалу РТР, в свою чергу, мають намір опротестувати рішення Ради.

Нагадаємо, Росія-1 – російський цілодобовий телеканал. Входить до складу Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (ВДТРК). Мовлення поширюється також за кордоном – телеканал РТР Планета на країни СНД, а також Західну Європу, Близький Схід, США. Цей телеканал заборонений в Україні.

Читайте також: Військовий експерт розповів про чергову хитрість російської пропаганди в Україні

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 07:31 :12