четвер, 12 жовтня, 2017, 13:37 Суспільство
У неділю відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин

У неділю, 15 жовтня, відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин, який має на меті об’єднати зоозахисну спільноту та заявити владі та громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманність і права тварин. Він одночасно пройде у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Тернополі, Маріуполі, Миколаєві та інших містах України.

Про це повідомляють організатори заходу.

Люди вийдуть на марш, щоб покласти край знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на гуманне ставлення до тварин.

Під час маршу активісти збиратимуть підписи під меморандумом гуманності, який передадуть центральній владі.

«Ми втомилися слухати пусті обіцянки влади і дивитися на бездіяльність правоохоронних органів. Права тварин – це не пусті слова в законі, а захист і відповідальність», – заявляють організатори маршу.

Організатори наголошують, Марш за права тварин – не політична акція. Тож просять приходити без відповідної символіки та гасел. Натомість львів’ян закликають брати з собою своїх менших друзів, яскраві плакати та хороший настрій.

Додамо, до маршу долучиться і чимало українських зірок, серед яких Джамала, Яна Клочкова, Onuka, Katya Chilly, Dakh Daughters, Vivienne Mort, Panivalkova.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 23:59:38