четвер, 12 жовтня, 2017, 12:14 Львів
У Львові на час ремонту на Франка маршрути № 30, 53 і 54 курсуватимуть по Стуса

Відсьогодні, 12 жовтня, через ремонтні роботи на вул. І. Франка буде перекрито частину вулиці для проїзду транспорту. Об’їзд приватного транспорту здійснюватиметься по вул. Карманського – Ярославенка.

Натомість маршрути № 30, № 53, № 54 будуть здійснювати об’їзд по вул. Стуса, повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

«Оскільки від сьогодні буде перекрито для руху транспорту вул. І. Франка на ділянці від вул. Карманського до вул. Ярославенка, маршрути № 30, № 53, № 54 здійснюватимуть об’їзд по вул. Стуса. А саме в напрямку від центру: вул. Стуса – вул. Литвиненка – вул. Угорська. У напрямку до центру: вул. Угорська – вул. Карбишева – вул. Стуса», – розповів заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.

Нагадаємо, від завтра, 12 жовтня, з 09.00 год і до 20.00 год. 15 листопада, буде перекрито рух транспортних засобів на вул. І. Франка (на ділянці від вул. Ярославенка до вул. Карманського), у зв’язку із проведенням дорожньо-ремонтних робіт.

Роботи виконує ТзОВ «Львівська Дорожня Служба».

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:59:11