четвер, 12 жовтня, 2017, 15:52 Політика
У гучних корупційних справах суспільство не звертає уваги на суть звинувачень, – Яхно

Суспільству варто звертати увагу не на гучний корупційний процес проти того чи іншого чиновника, а на саму суть справи. Адже навіть гігантський розмір застави не означає, що історія отримає логічне завершення у суді.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловила політолог Олеся Яхно.

На її думку, у гучних корупційних справах суспільство звертає увагу на процес, а не на суть обвинувачення. Хоча саме вона є значно важливішою.

«Потрібно розглядати трішки ширший контекст. Звичайно, я не проти звернення уваги і на попереджувальних заходах, як, наприклад, розмір застави. Однак, якщо ви спитаєте у людей, у чому полягає суть звинувачень проти Насірова чи когось іще, мало хто зможе відповісти. Тож, на мій погляд, більше слід зважати на те, що є суттю справи і чому вона доведена, чи не доведена до логічного завершення», – зазначила Яхно.

Адже, за її словами, навіть гігантська застава аж ніяк не означає, що справу доведуть до кінця. Тоді як результатом будь-яких звинувачень є або виправдання у суді, або навпаки – доведення вини і понесення відповідальності.

Та, на думку керівника платформи «Національна стратегія розвитку» Дмитра Співака, проблема полягає у тому, що тим, хто ухвалює рішення, просто не вигідний такий «продукт».

«Це головна «відмазка» будь-яких керівників так званих антикорупційних структур. Навіть Генеральний прокурор говорить, що його підлеглі зробили все можливе, однак у всьому винен український суд», – наголосив Співак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 00:01:29