четвер, 12 жовтня, 2017, 15:18 Львів
У Дрогобичі незабезпеченість міського бюджету на наступний рік складе близько 100 млн грн

У Дрогобицькій Ратуші під керівництвом міського голови Дрогобича Тараса Кучми відбулося обговорення бюджету міста на 2018 рік.

В обговоренні взяли участь заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, зокрема, керівники медичної, освітньої та культурної галузей міста.

За словами начальника фінансового управління Оксани Савран, при формуванні проекту бюджету на 2018 рік виникають чотири основні проблеми, результатом яких є незабезпеченість міського бюджету Дрогобича на 2018 рік в сумі близько 100 млн грн.

«Першочерговими проблемами, які постають при формуванні бюджету Дрогобича на 2018 рік – це недофінансованість державою освітньої галузі на загальну суму близько 25 мільйонів гривень: скасовано фінансування з державного бюджету поділу класів, враховано лише 20% від потреби оплату працівникам дитячого будинку «Оранта» та неповна оплата праці адміністративно-педагогічному персоналу такого типу закладів», – зазначила Оксана Савран.

Щодо медичною галузі міста, то лише на вторинному рівні дефіцит складає 50 млн грн. Такий розмір дефіциту бюджету медичної галузі зумовлений ще й тим, що з району та навколишніх міст не надходять до Дрогобича міжбюджетні трансферти за пролікованих хворих району, – зауважила посадовець.

Також, за словами Оксани Савран, оплата пільг на житлово-комунальні послуги у 2018 році покладена на місцевий бюджет, що становить близько 17 млн грн.

Нестабільними є надходження від сплати акцизного податку на паливно-мастильні матеріали, через що вже станом на сьогодні до міського бюджету не надійшло близько 5 млн грн.

Міський голова Тарас Кучма, звертаючись до присутніх керівників освіти та медицини, наголосив на тому, що економія коштів у цих сферах в ніякому разі не повинна відбуватися за рахунок скорочення робочих місць, а лише за рахунок укрупнення, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 21:49 :49