четвер, 12 жовтня, 2017, 16:41 Політика
Стало відомо, як хто працював у профільних комітетах Ради протягом вересня
Верховна Рада України. Фото: infokiev.com.ua
Верховна Рада України. Фото: infokiev.com.ua

У вересні середній показник відвідуваності народними депутатами засідань профільних комітетів становив 71,3%. Це приблизно на 0,5% вище, ніж середній показник відвідуваності за період VIII скликання загалом.

Про це ІА ZIK повідомили в Громадянській мережі Опора.

<nbsp;>

Усього протягом вересня в комітетах Верховної Ради України було проведено 48 засідань. Найчастіше збирались представники бюджетного комітету, а також сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму – по чотири рази, натомість Комітет з питань правової політики та правосуддя цього місяця не засідав жодного разу.

У розрізі фракцій найстараннішими виявилися представники «Об’єднання «Самопоміч», що відвідали 88,6% засідань профільних комітетів. На другому місці народні обранці від «Народного фронту» – 81%. У свою чергу, парламентарі від «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» відвідали 77,8% засідань, а представники «Блоку Петра Порошенка» – 76,7%. Набагато менш дисциплінованими від своїх колег виявилися члени депутатської групи «Воля народу» – 65,5%, обранці від «Радикальної партії Олега Ляшка» – 64,9% та позафракційні парламентарі – 63,6%. Найгірше ж протягом вересня працювали у комітетах члени депутатської групи «Партія «Відродження» – 54,2% відвіданих засідань та нардепи «Опозиційного блоку» – 46,1%.

Також у вересні, вже традиційно, жінки більш старанно відвідували засідання профільних комітетів, ніж чоловіки: 75,9% проти 70,6%.

У розрізі областей найдисциплінованішими виявилися депутати-мажоритарники з Вінницької, Рівненської та Чернівецької областей. Представники з даних регіонів не пропустили жодного засідання свого комітету. У свою чергу, середній відсоток відвідуваності засідань депутатами-списочниками становить 75,1%, в той час як депутати-мажоритарники «можуть похизуватися» показником лише у 66,8%.

Моніторинг здійснюється Громадянською мережею ОПОРА в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 17:49:58