четвер, 12 жовтня, 2017, 9:18 Львів
Рятувальники на Яворівщині виявили недоліки з пожежної безпеки у закладах з нічним перебуванням людей

Інспекторським складом Яворівського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області проведено позапланові перевірки закладів з нічним перебуванням населення щодо дотримання в них правил пожежної безпеки.

Про це повідомив сьогодні, 12 жовтня, власкорові IA ZIK провідний інспектор Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, лейтенант служби цивільного захисту Євген Біда.

З його слів, дотримання правил та вимог безпеки рятувальники перевірили в Яворівській центральній районній лікарні, Новояворівській районній лікарні №1, Івано-Франківській районний лікарні №2, Немирівській міській лікарні, КЗ ЛОР «Львівський обласний протитуберкульозний санаторій», КЗ ЛОР «Краковецька загальноосвітня спецшкола-інтернат», санаторії «Шкло», санаторії «Прикордонник – Немирів» Державної прикордонної служби України, пансіонаті «Немирівська пуща».

У коментарі власкорові IA ZIK головний державний інспектор Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Андрій Хрупа, які брав участь у цих рейдах-перевірках заявив: «Найбільш вагомими та небезпечними порушеннями, які ми сьогодні бачимо у закладах, є відсутність систем пожежної автоматики та системи оповіщення та управління евакуацією людей в наслідок виникнення пожежі. Конструкції горищ не оброблені вогнетривкими розчинами. Евакуаційні шляхи – захаращені, що перешкоджає евакуації людей. Ці всі недоліки слід усунути у найкоротші терміни, адже від цього залежить можливість порятунку людського життя».

Довідка IA ZIK.

Нагадаємо, що аналогічні перевірки проводять рятувальники по всій Львівській області, – у відповідь на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 20.09.2017 року, № 643-р та доручення голови Львівської обласної державної адміністрації, – через трагедію, яка сталася у місті Одесі в ніч з 15 на 16 вересня 2017 року й спричинила до загибелі дітей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:52:47