четвер, 12 жовтня, 2017, 19:40 Політика
Нардеп закликав провести роз’яснювальну роботу про мову серед меншин

Через новий освітній закон не буде ніякого розколу, але потрібно спілкуватися з угорцями та румунами і проводити серед них роз’яснювальну роботу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України Сергій Мельничук, коментуючи ситуацію щодо мовної норми в законі про освіту.

«Я розмовляв з болгарами, я був на Закарпатті, на Львівщині. Не буде ніякого розколу, Україна буде єдина. Але потрібно проводити роз’яснювальну роботу. Не поспішати, не бігти поперед батька в пекло. Їм здається, що йдуть утиски їхньої нації, але насправді складна економічна ситуація по всій країні», –впевнений нардеп.

Гість програми вважає, що перш ніж укладати закон про освіту потрібно було поспілкуватись із національними меншинами і провести серед них роз’яснювальну роботу. На його переконання, такий розвиток подій можна було передбачити.

«Коли укладали закон потрібно було поспілкуватись з діаспорою, провести роз’яснювальну роботу з людьми, громадськими рухами, консульствами. Потрібно було поїхати в ці країни і там поспілкуватися. Можна було передбачити, що буде така реакція, оскільки нам відомо, що може зробити Росія і її поплічники», – вважає Сергій Мельничук.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 10:09 :20