четвер, 12 жовтня, 2017, 11:05 Львів
На Яворівщині 74 дітей живе в кризових сім’ях
На Яворівщині 74 дітей живе в кризових сім’ях
На Яворівщині 74 дітей живе в кризових сім’ях

На обліку у відділі профілактики служби в справах дітей Яворівської РДА станом на сьогодні, 12 жовтня, перебуває 74 діток, які виховуються у 32 сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на начальника служби у справах дітей Яворівської РДА Олену Рис.

З її слів, у більшості випадків у таких сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, батьки зловживають алкогольними напоями, тому нехтують своїми обов’язками, не дбаючи про своїх синів й доньок.

«Працівники служби у справах дітей, центру СССДМ, ювенальної поліції разом з медичними працівниками та представниками органів місцевого самоврядування систематично відвідують такі сім’ї, проводять обстеження умов проживання та профілактичні бесіди з батьками. Таким чином здійснюється контроль за родинами, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також визначаємо стан покращення або погіршення ситуації в сім’ї. У випадку покращення діти з такої сім’ї будуть зняті з обліку.

Одначе в другому випадку, тобто – погіршення, справу такої сім’ї виносимо на розгляд комісії з питань захисту прав дитини. На засідання запрошуємо батьків, інших суб’єктів, які можуть надати інформацію стосовно цієї родини. Комісія розглядає матеріали справи, ставить питання матері та батькові, за потреби опитує інших присутніх і виносить рішення щодо подальшої долі сім’ї та дитини в ній. Найважчим та крайнім заходом є прийняття рішення про доцільність позбавлення батьківських прав», – інформує IA ZIK начальник служби у справах дітей Яворівської РДА Олена Рис.

На Яворівщині 74 дітей живе в кризових сім’ях
На Яворівщині 74 дітей живе в кризових сім’ях
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 15:50 :54