четвер, 12 жовтня, 2017, 11:22 Львів
Лави слідчих Львівщини поповнять 34 випускники університету внутрішніх справ

У Львівському державному університеті внутрішніх справ 11 жовтня відбулись урочистості з нагоди випуску слухачів курсів первинної професійної підготовки слідчих. 34 випускники, завершивши чотиримісячне навчання, вже з понеділка розпочнуть службу в органах досудового розслідування Національної поліції у Львівській області.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС.

З цією важливою подією у професійному житті кожного поліцейського привітали випускників ректор ЛьвДУВС Роман Благута, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області – начальник слідчого управління полковник поліції Микола Самарчук, т.в.о. директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС Ігор Стахура, а також головний спеціаліст відділу організації освітньої та наукової діяльності управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Ігор Хорт і головний спеціаліст відділу організації підготовки поліцейських МВС України Володимир Романець.

«Слідчий – це професія, яка вимагає постійного вдосконалення. Професія, в якій закладена ідея навчання упродовжусього життя. Недостатньо чотирьох років, аби освоїти фах слідчого, 4 місяці і поготів. Тож націлюю вас бути непримиренними до незнань, бути нетерпимими до байдужості в оволодінні обраним фахом. Завтра ви вже матимете за честь виконувати функції слідчого, і легко вам не буде. Однакваш кращий товариш у такій ситуації – ваше сумління і Закон», – зазначив очільник університету Роман Благута.

До привітань випускників долучився і начальник слідчого управління Микола Самарчук, який побажав їм терпіння, прагнення до безперервного удосконалення знань, розвитку вмінь та наголосив, що з нетерпінням очікує, коли молоді слідчі візьмуться виконання своїх обов’язків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:45:36