четвер, 12 жовтня, 2017, 13:46 Політика
Коаліція діє ситуативно, – Мартиненко

Коаліція діє залежно від обставин. Свої кроки партії узгоджують із думкою про майбутні вибори.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) зазначив директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

«Коаліція діє ситуативно. Очевидно, що свої кроки координують БПП і «Народний фронт». Стосовно чутливих проектів депутати голосують неохоче. Скоріш за все, це тому, що триває боротьба за прихильність електорату», – каже гість програми.

Існує безліч питань, щодо яких політики мають кардинально різні точки зору, підкреслює експерт.

«Нещодавні закони ухвалювались дуже складним шляхом. Депутати багато сварилися, вносили безліч поправок. Я гадаю, що стосовно розподілу бюджету також точитимуться палкі дискусії. До слова, гадаю, із медичною реформою нас теж чекають великі проблеми», – коментує Мартиненко.

На думку гостя програми, нинішня коаліція працює не впевнено. Він додає, що її діяльність є відображенням усього того, що відбувається в системі.

«Я не можу сказати, що коаліція діє злагоджено. Виглядає так, що у неї нема реального плану. Коли на розгляд виносяться серйозні питання – вона активізується. Стосовно дрібніших, на перший погляд, менш значимих пунктах – дрімає. Тому, напевно, в парламенті будуть непорозуміння», – вважає експерт.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 23:54:06