четвер, 12 жовтня, 2017, 21:08 Політика
Касько про перспективу покарання Януковича: Вона стає все більш примарною

Для того, щоб повернути активи Віктора Януковича та людей із його «команди», слід було швидко і професійно розслідувати справи про розкрадання державного майна і корупцію.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора України (2014-2016 рр.) Віталій Касько.

Притягнення до відповідальності екс-президента Віктора Януковича або направлення до суду справ щодо Януковича мало би сенс, якби йшлося про корупційні злочини, розкрадання державного майна тощо, і було багато кримінальних проваджень, порушених у зв’язку із цим, зазначив Віталій Касько. З його слів, суспільство очікувало, що такі справи першочергово скерують до суду.

«Поки що, наскільки я розумію, вони до суду для розгляду по суті не направлені. Те, що було направлене до суду, стосується державної зради чи вчинення якихось державних злочинів», – зазначив Віталій Касько та наголосив, що, на його думку, це запізніла реакція на події.

Для того, щоб повернути активи Віктора Януковича та людей із його «команди», вважає екс-заступник генпрокурора, слід було швидко і професійно розслідувати справи про розкрадання державного майна і корупцію.

«Це те, що послужило рушійною силою для Революції Гідності, бо в першу чергу Революція Гідності сталася через жахливу корупцію, яка існувала за попереднього режиму. Тому, мені здається, що реакція нинішньої влади мала бути, в першу чергу, реакцією на цю корупцію. Якщо цього не сталося, це, на мою думку, призводить до розчарування у суспільстві. Тому, наскільки є перспектива на сьогодні?... Чим більше часу проходить від часу вчинення злочину, тим важче знаходити докази цього злочину, доводити його до суду і добиватися справедливих покарань і, відповідно, повернення майна, яке було здобуте у результаті корупційних злочинів», – вважає Віталій Касько.

Тому, переконаний він, перспектива покарання Януковича із кожним місяцем відтягується.

«Вона стає все більш примарною», – заявив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 08:35:38