четвер, 12 жовтня, 2017, 6:52 Світ
Ізраїльські шпигуни попереджали США, що хакери РФ крадуть дані через «Касперського»
Фото: hsto.org
Фото: hsto.org

Ізраїльські розвідники виявили використання хакерами російського уряду антивірусного програмного забезпечення «Лабораторії Касперського» для викрадення даних.

Про це повідомляє Reuters.

За даними видання The New York Times, яке вперше повідомило про цю історію, ізраїльські розвідники, які два роки тому проникли у мережу Касперського, попередили своїх американських колег про втручання Росії.

Це призвело до прийняття лише у минулому місяці рішення у Вашингтоні щодо видалення програмного забезпечення «Лабораторії Касперського» з урядових комп’ютерів.

Напередодні The Washington Post також повідомив, що ізраїльські шпигуни виявили у мережі «Касперського» хакерські інструменти, які могли бути отримані лише від Агентства національної безпеки США.

Після розслідування, в АНБ з’ясували, що ці інструменти знаходяться в уряді Росії.

Наприкінці минулого місяця Національна рада США зробила секретну доповідь, з якою вона поділилась з союзниками НАТО, з висновком, що розвідслужба ФСБ Росії мала «ймовірний доступ» до баз даних клієнтів та вихідних кодів Касперського, – пише WP.

Раніше повідомлялося, що російські хакери, які працюють на уряд РФ, викрали у 2015 році секретну інформацію в американського Агентства національної безпеки (АНБ), зокрема, дані про те, як США проникають у комп’ютерні мережі за кордоном та здійснюють захист від кібератак.

Наразі невідомо, які ще секретні дані США отримали російські хакери, перетворюючи програмне забезпечення Касперського на своєрідний Google-пошук за конфіденційною інформацією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:49:53