четвер, 12 жовтня, 2017, 21:55 Політика
Червоненко: Оцінку українським артистам, які їздять в Росію, має дати суспільство

Я мабуть вперше із вами погоджуся, що оцінку має дати суспільство. Але ви не маєте права порушувати закони, які написані. От я зараз не порушую закон, розмовляючи із вами російською мовою. Я хочу говорити на знак протесту, але піду у Кабмін, буду говорити українською.

Про це заявив колишній міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко у прямому ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK, звертаючись до Антіна Мухарського.

Ведуча програми запитала в Антіна Мухарського, чи на його думку артисти, які виступають в окупованому Криму та в Російській Федерації та які отримують там премії, потім можуть виступати тут, в Україні.

«Я, на відміну від Червоненка, не даю нікому рекомендацій. Вони мають знати, що якщо вони дійсно виступали в Росії, а особливо під час якихось екстремальних пікових ситуацій, то вони можуть отримати від суспільства однозначну оцінку. Коли люди, які відчувають відповідальність за цю країну, не хочуть бачити «колаборантів» у своєму місті і не хочуть, щоб вони множилися і сіяли «руський мір», це абсолютно природна ситуація», – заявив Антін Мухарський.

У відповідь на це, присутній у студії екс-чиновник Євген Червоненко висловив обурення, мовляв, чому Джамалі можна виступати в Росії, а іншим артистам – ні.

«Я вам відповім: а Джамалі можна їздити на корпоративи, скажіть так, чи ні? От подивіться, після 2014 року – Сочі, Сочі мій любий. Хочете перевірте, подзвоніть їй, це по-перше. А по-друге, знаєте чого ви добилися своїми заборонами мій любий, у нас є подвійні стандарти. Також, я мабуть вперше із вами погоджуся, що оцінку має дати суспільство. Але ви не маєте права порушувати закони, які написані. От я зараз не порушую закон, розмовляючи із вами російською мовою. Я хочу говорити на знак протесту, але піду у Кабмін, буду говорити українською», – зазначив Червоненко відповідаючи Антіну Мухарському.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 08:38:14