четвер, 12 жовтня, 2017, 23:55 Політика
Червоненко пригадав, як домовився з поліцією Одеси, щоб вона розігнала кийками «нациків»

Патріоти не мають права блокувати виступи виконавців, які гастролювали у Росії. Річ в тім, що вони нічого не варті, бо не отримують таких гонорарів як Дорн і гурт «Гриби». В Одесі я і начальник поліції «порішали» з цими нациками, давши їм кийками.

Про це він заявив ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив колишній міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко під час суперечки з шоуменом, актором і письменником Антіном Мухарським.

«Чому мені нав’язують українську мову? Я зараз говорю не про себе, я говорю про мільйони тих, які проти. Запитайте весь Південний захід. Я не говорю про успішність, я говорю про те, що вони це нав’язують в агресивній формі. В Одесі я і начальник поліції «порішали» з нациками. Просто стали і дали цим «нацикам» згідно закону кийками. Яке ви маєте право комусь мішати і нав’язувати? Це така само і моя батьківщина. Я для неї зробив набагато більше ніж ви. Над Дорном і «Грибами» почали ось ці от знущатися і вони поїхали, хоча я вважаю їх українськими артистами. Яке ви маєте право позбавляти їх вибору? Я маю право на свою позицію, бо запитайте скільки українських співаків стартувало у мене на Ялта ралі», – похвалився підприємець.

Також Євген Червоненко спростував чутки, що він не знає української мови і не українець. За словами гостя, він 10 років прожив у Львові та чудово розмовляє українською мовою і в органах державної влади, згідно із законом, розмовляє тільки державною мовою

«Мені Конституцією забезпечено право вибирати мову спілкування. Як культурна людина і онук письменника Маршака, я маю право говорити тією мовою, якою хочу. Я знаю чотири мови і якщо я можу я переходжу на мову співрозмовника, якщо я його поважаю. Запитайте поважають Червоненка чи ні?», – каже Червоненко.

На переконання бізнесмена, люди, які блокують виконавців, які виступали в Росії, роблять це, щоб бути помітними, тому що в конкурентній боротьбі, наприклад, з Лободою, Білик, вони нічого не варті.

«У них нема таких гонорарів. Не всі мої проекти капіталізувались, але я через це нікому їх не нав’язую», – переконаний Євген Червоненко.

Читайте також: Ви поводите себе як хам з 90-х, – Мухарський до Червоненка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 23:42 :30