четвер, 12 жовтня, 2017, 9:00 Світ
Американські сенатори не задоволені зволіканням Трампа щодо антиросійських санкцій
Джон Маккейн. Фото: ZIK/EPA/MICHAEL REYNOLDS
Джон Маккейн. Фото: ZIK/EPA/MICHAEL REYNOLDS

У США сенатори Бен Кардін (демократ) і Джон МакКейн (республіканець) звинуватили адміністрацію президента Дональда Трампа у зволіканні з запровадженням нового закону, що посилює санкції щодо Росії.

У своєму листі сенатори зазначають, що Білий дім не подав інформації про російську оборону і розвідку, як того вимагає закон, повідомляє Радіо Свобода.

Сенатори переконані, що таке зволікання ставить під сумнів відданість адміністрації Трампа закону про санкції, що був підписаний і набув сили закону понад два місяці тому.

За їхніми словами, в адміністрації мали досить часу, щоб виконати вимоги закону.

У Білому домі ще не відповіли на цього листа.

Станом на 11 жовтня, Білий дім чи установи адміністрації не оприлюднили жодного документа стосовно фізичних і юридичних осіб, що діють на користь російським розвідці й обороні, з тим, щоб проти них можна було накласти санкції. Відповідно до закону, це мали зробити не пізніше ніж 1 жовтня.

Раніше США повідомили про подальше посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії, які були накладені за її агресію проти України. Обмеження будуть введені 28 листопада.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:54:20