середа, 11 жовтня, 2017, 17:57 Події
Зловмисники пошкодили мережі Укртелекому, залишивши три області без його інтернету

11 жовтня ремонтні бригади ПАТ «Укртелеком» оперативно відновили надання інтернет-послуг у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях та в Маріуполі.

Про це повідомляється на сайті товариства.

Як зазначається у повідомленні, зловмисники послідовно протягом кількох годин пошкодили оптичні магістральні канали в Київській та Дніпропетровській областях, що призвело до повного відключення інтернету в трьох областях.

У Дніпропетровській області зловмисники також розкопали будівельний колодязь, який розташований у полі, та вийняли муфту.

«Метою цих дій, очевидно, була не крадіжка, а саме пошкодження національної телекомунікаційної інфраструктури», – зазначають в «Укртелекомі».

У 2017 році Укртелеком зафіксував уже близько 500 випадків пошкоджень оптичного кабелю, що мають всі ознаки цільового відключення зв’язку в східних та південних регіонах України.

«Варто зазначити, що в нинішній ситуації телекомоператори залишаються один на одним з подібними проблемами пошкоджень своїх мереж. Правоохоронні органи, СБУ не кваліфікують такі випадки як диверсії, а оскільки крадіжки не було, то й кримінальні справи не порушуються, – говорить директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов. – Ми вважаємо, що зараз телекомунікаційна інфраструктура перебуває в зоні особливого ризику».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:58:31