середа, 11 жовтня, 2017, 12:55 Суспільство
Я б хотів стати втікачем, – Дереш
Любко Дереш. Скріншот з відео
Любко Дереш. Скріншот з відео

Особистість письменника поєднує дві природи. Одна тяжіє до комунікації, і люди для неї є творчим зарядом. Інша – прагне залишатись наодинці.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив письменник Любко Дереш.

«Я вважаю себе надто медійною людиною. Слава прийшла попри мою волю. Допоки я не зрозумів, навіщо мені популярність, вона мене зовсім не приваблювала. Був навіть період, коли я принципово не з’являвся на телебаченні. До слова, досі в Інтернеті можуть наплутати інформацію стосовно моєї біографії. Цьому непорозумінню посприяв я, бо особистий сегмент життя не хочу афішувати», – розповів гість програми.

Любко Дереш стверджує, що його внутрішня природа складна. Іноді, як письменнику, йому важливо залишитись на самоті.

«Я думаю, що в мені поєднались дві не зовсім сумісні природи. Одна з них інтровертна. Безумовно, часами настають моменти, коли я намагаюсь сховатись від зовнішнього світу для того, щоб відчувати, писати, уявляти. Мені, письменнику, це дуже важливо», – пояснив Дереш.

Гість програми зазначив, що йому хотіло би бути втікачем, але до кінця ним він бути не може.

«Я б хотів стати втікачем, але щось в середині не дозволяє просто махнути рукою і піти геть. Я вже пробував зникнути на початку 2011 року. Поїхав у Єгипет, рік там прожив. Я був впевнений, що вже не повернусь, займатимусь йогою, читатиму в пустелі. Як наслідок, ось ця частина втікача повністю реалізувалася і тоді зрозуміла, що значно більше мені потрібно бути тут, в Україні, де мене чекають», – прокоментував гість.

До того ж, Дереш згадав про свою іншу природу – екстравертну. Їй він завдячує великою кількістю контактів та листів.

«Є й інша природа в мені. Вона часто кличе  до комунікації. Без неї я відчуваю себе трохи неповноцінним і знеструмленим. Тому в моєму житті дуже багато різнопланових знайомств», – додав письменник.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 21:50 :45