середа, 11 жовтня, 2017, 19:50 Політика
В Україні немає радіохолдингів, які б розвивали українську культуру, – Ягольник

За радіохолдингами в Україні стоять люди, які просувають проросійські погляди. У патріотів немає радіостанцій, які б розвивали українську культуру.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів продюсер, композитор, поет та драматург Олександр Ягольник.

«У нас за радіохолдингами стоять люди, які просувають московські інтереси. В українських патріотів немає таких холдингів, які б системно розвивали українську культуру. Я був нещодавно в караоке, звучала Червона рута, на екрані було відео де Софія Ротару виступає в Москві і махають російськими триколорами. І це відбувається в нас, в Україні. У Росії знають як тонко просувати їхні інтереси, бо в нас в цьому питанні не працює ані Міністерство культури ані жодне інше», – вважає композитор.

Разом з цим, Олександр Ягольник переконує, що Україна не може використовувати приклад Росії у просуванні проукраїнських поглядів.

«Україна не може цим скористатися, бо ми програємо в культурі дуже сильно. Українську культуру дуже великий час гнобили і робили все, щоб у нас не розвивався гідно ні кінематограф, ні театр, ані шоу-бізнес», – каже Ягольник.

Зокрема, за словами гостя програми, артисти, які виступають у Росії часто кажуть, що там просувають проукраїнські погляди, але на його думку це звична риторика, якою вони себе виправдовують. Українські артисти в Росії не можуть вплинути на громадську думку.

«Щодо ситуації з Бабкіним, протести почалися, тому що він був у Криму в серпні 2014 року. А щодо того, що артисти кажуть, що даючи концерти у Росії вони зі сцени з глядачами розмовляють і просувають проукраїнські погляди. Це звична риторика тих людей, які їздять туди косити бабло. Ані Лорак всіх навчила, що треба казати. Вони це кажуть, щоб виправдати, те що вони їздять у Росію. Хто там буде це слухати?», – впевнений Ягольник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 21:37 :44