середа, 11 жовтня, 2017, 13:26 Регіони
В Івано-Франківську розпочався опалювальний сезон

На позачерговому засіданні Івано-Франківського виконкому прийняли рішення про початок опалювального сезону у зв’язку з похолоданням та скаргами мешканців.

За словами директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака, 99% житлового фонду готові до початку опалювального сезону. Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

«Всі служби готові й переведені на підвищений робочий ритм. Десь тиждень буде потрібно, щоб вийти на стабільний температурний режим. Ми йдемо на випередження, адже поки не дуже холодно легше буде запустити котельні», – зауважив Михайло Смушак.

У свою чергу, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що процес запуску буде тривалим, і одночасно усі оселі не потепліють.

Як і передбачалось, виникли проблеми з подачею тепла у тих будинках і установах, які обслуговує компанія СТЕК. Йдеться майже про третю частину споживачів.

З цього приводу у міській раді комісія з питань надзвичайних ситуацій зібралася на позачергове засідання.

Члени комісії заслухали позицію СТЕКу та газовиків. Керівник СТЕКу Олег Вечеринський пояснив, що договір щодо надання лімітів підписаний, але ліміти не надаються, адже хочуть банківських гарантій на всю суму боргу, а не лише письмових гарантій.

Начальник управління з експлуатації газового господарства (УЕГГ) Володимир Марич зазначив, що окрім боргів, у СТЕКу є й ряд інших проблем. Зокрема,  лічильник, перевірка якого відбувалася на іншому підприємстві, мали б привезти до газовиків на вхідний контроль. Цього зроблено не було, відповідно, газ пустити не можуть.

Тож комісія прийняла рішення звернутися від імені міського голови до Міністерства енергетики та вугільної промисловості й НАК «Нафтогаз України» з проханням щодо врегулювання питання негайного отримання необхідних лімітів газу для ТЗОВ «СТЕК» та зобов’язати їх подати тепло в оселі франківців та заклади освіти у термін, визначений рішенням виконавчого комітету.

Як повідомлялось раніше, в Івано-Франківську в усіх закладах охорони здоров’я вже почався опалювальний сезон. Що стосується закладів освіти, то тепло подали там, де були автономні котельні, решта отримають його разом з усім житловим фондом міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 12:59 :04