середа, 11 жовтня, 2017, 16:48 Львів
У Золочівському монастирі проводять безкоштовні творчо-навчальні заняття для дітей
У Золочівському монастирі для дітей проводять безкоштовні творчо-навчальні заняття
У Золочівському монастирі для дітей проводять безкоштовні творчо-навчальні заняття

У парафіяльному будинку Золочівського монастиря чину святого Василія Великого тривають безкоштовні творчо-навчальні заняття для дітей різних вікових категорій, завдяки перемозі у конкурсі міні-грантів «Розвиток волонтерства у громадах», який проводила Львівська освітня фундація.

Переможний проект під назвою «Дорослішаємо разом», спільно складений ігуменом Золочівського монастиря о. Августином Шоп’яком, засновницею Центру творчості «Стежина» Любою Худзей та представником місцевих скаутів Тарасом Гардигурою, вже допоміг не тільки діям із парафіяльної спільноти, а й дітям із дитячого будинку сімейного типу, яким у Золочеві опікуються сестри-служебниці, побувати у молодіжно-відпочинковому таборі «Сокіл», взяти участь у квесті на території музею «Золочівський замок» Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, у громадському заході «Єлиховичі читають».

За кошти, виділені, відповідно до умов конкурсу, було закуплено канцтовари, художню літературу, настільні ігри, матеріали для проведення майстер-класів та спортивний інвентар. Про це повідомляє журналіст Галина Мельник.

На цей час діти, розділені на дві вікові категорії: шести-дев’яти та десяти-чотирнадцяти років, опановують малювання, ліплення, витинання, виготовлення ляльок-мотанок і ляльок-манекенів тощо.

За словами волонтерки Люби Худзей, найважливіше у заняттях, на які всі бажаючі приходять кожної суботи, що їх учасники самі підказують те, що їм цікаво було б довідатись. Тому для задоволення попиту допитливих розумників на творчі заняття запрошують і відомих особистостей різних фахів.

Зараз триває робота над створенням спільного колажу «Наше місто», який планують виставити на огляд на монастирському подвір’ї, біля церкви Вознесіння Господнього.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:37:47