Новини » Політика 11 жовтня, 2017, 16:15
У Харкові активістів обізвали і не пустили на засідання Громадської ради, – політик

7 жовтня у Харкові створили нову Громадську раду при Харківській обласній державній адміністрації у найкращих совкових традиціях – пустили лише «своїх», а «несвоїх» обізвали.

Про це заявила заступник голови профспілки та голова Харківської обласної організації політичної партії «Новий час» Тетяна Гаєва, повідомляє офіційний сайт партії.

«Ситуацію з обранням нового складу Громадської ради при ХОДА не можна назвати демократичним процесом. На етапі перевірки документів так звана ініціативна група відсіяла 125 організацій. Частину з них запрошували і вказували на зауваження, частина дізналися, що вони відсіяні і не потрапляють на установчі збори, тільки сьогодні. Тобто вони прийшли на збори, а їх якісь люди не пускають. Організовано все це було Управлінням внутрішньої політики ХОДА і особисто його начальником паном Ісаєнко Ігорем Павловичем. Мене, як захисника інтересів малого підприємництва, теж фактично викинули з залу», – розповідає заступник голови «Харківської міської організації Професійна профспілка підприємців».

«Більше того, вищезгаданий пан опублікував хамські, образливі пости в Фейсбуці. Він написав: «Мінус 125. Всю «вату» спустили в унітаз». Він назвав «ватою» справжніх патріотів України, багато яких пройшли АТО і займаються волонтерством. Така людина не має права називатися державним службовцем», – вважає голова Харківської ОО «Нового часу».

<nbsp;>

«Громадська Рада, згідно з Типовим положенням, створюється для того, щоб громадяни, громада могла брати участь в управлінні державою, домагалася того, щоб їхня позиція була донесена до органів влади. У Харкові натомість Громадська рада буде органом для схвалення будь-яких, я підкреслюю, будь-яких рішень обласної влади. Громадська рада має бути контролером і помічником обласної влади, а замість цього з неї роблять організацію «одобрямс», – підсумувала Тетяна Гаєва.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що влада не пустила до Громадської ради при Харківській ОДА захисників малого бізнесу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 14:27 :53