середа, 11 жовтня, 2017, 21:45 Суспільство
Троїцький: У часи СРСР я прочитав більше гарних зарубіжних книг, ніж тепер

У Радянському Союзі молодь жила в досить погані та ізольовані часи. Однак інтерес до зарубіжної культури у нас був набагато сильніший, ніж інтерес сучасної молоді.

Таку думку висловив журналіст, музичний критик, перший пропагандист рок-музики в СРСР Артемій Троїцький у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Я вважаю, що культурного гетто не може бути в принципі. Незважаючи на те, що за Радянського Союзу ми жили в досить погані та ізольовані часи, однак інтерес до зарубіжної культури у нас був набагато сильнішим, ніж інтерес сучасної молоді», – зауважив Артемій Троїцький.

Це відбувалося через те, вважає журналіст, що внутрішній культурний голод створював непереборне бажання до пригод та подорожей.

«Зараз ніхто б не наважився викласти половину своєї зарплати за вінілову пластинку, як це відбувалося в той час. Тоді існувала неймовірна спрага до культурних цінностей всього світу, і зупинити це було неможливо. Можу сказати, що в роки своєї юності я прочитав більше гарних книг західних авторів, ніж я читаю сьогодні. І це при тому, що сьогодні можна придбати що завгодно, і навіть мовою оригіналу», – підкреслив Троїцький.

Відтак, журналіст переконаний, що за часів Радянського Союзу не було так званого культурного гетто, адже хто хотів, той безумовно міг отримати навіть культурне різноманіття.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 10:09:04