середа, 11 жовтня, 2017, 21:20 Політика
Троїцький: Російська влада намагатиметься використати популярність «реп-батлів»

Троїцький: Російська влада намагатиметься використати популярність «реп-батлів»

Таку думку висловив журналіст, музичний критик, перший пропагандист рок-музики в СРСР Артемій Троїцький у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

Відомий музичний критик висловив свою думку щодо відомого реп-батлу між «Оксюмороном» і «Славою КПСС».

«Щось мене у такому явищі зацікавлює, а щось – не подобається. Зокрема, мені не подобається, що всі репери, які беруть участь у «батлах», зациклені тільки на одне – щоб образити свого супротивника. На мій погляд, було б набагато цікавіше, якби вони конфліктували та сперечалися на довільні теми, наприклад, на тему культури, літератури, кіно, політики і таке інше», – проаналізував Троїцький.

Однак поряд з цим, додає критик, ці альтернативні виконавці є і талановитими людьми, і непоганим поетами.

«Я спілкувався із професійними поетами на тему «батлу» між «Оксиміроном» і «Славою КПСС», і обидва мені сказали, що літературний рівень цих хлопців достатньо високий», – зауважив музичний критик.

Також експерт припускає, що таке явище як «батли», російська влада буде намагатися використовувати на свою користь.

«Можновладці вже побачили, наскільки це є популярно, адже «батл» «Оксимірона» і «Слави КПСС» дивилося набагато більше людей, ніж пряму лінію Путіна з російським народом. Тому я припускаю, що влада спробує це використати, наприклад, запустивши якісь пропагандистські «батли». Однак не думаю, що з цього може щось вийти. А тому це буде приречене на провал так само, як і написання пісень про Путіна», – вважає Артемій Троїцький.

Також музичний критик певен, що 2017-2018 роки стануть піком на таку культуру, але потім популярність поступово спаде.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:44 :49