середа, 11 жовтня, 2017, 19:40 Економіка
Третя торговельна війна між Росією і Туреччиною принесе користь українцям, – експерт
Цитрусові в Україні можуть подешевшати, якщо розпочнеться третя торговельна війна між Росією і Туреччиною, вважає  фахівець
Цитрусові в Україні можуть подешевшати, якщо розпочнеться третя торговельна війна між Росією і Туреччиною, вважає фахівець

Протягом останніх двох років Росія та Туреччина вже двічі починали торговельні війни між собою, від чого Україна лише вигравала. І вигравав кожен раз як бізнес, так і покупці: виробники збільшували поставки своєї продукції на береги Босфору, а споживачі купували дешевші цитрусові, фрукти та овочі, вирощенні в Туреччині.

Про це написав у Facebook Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

За словами експерта, на теперішній час Росія і Туреччина звинувачують одна одну у введенні додаткових адміністративних бар’єрів.

«А ми чекаємо. Якщо ескалація напруження переросте у чергову баталію, то вже в жовтні зможемо купити перш за все цитрусові на 10-15% дешевше, ніж зараз. А в прикордонних з РФ областях знижка може бути навіть більш суттєва через те, що фури, які не потрапили до РФ, будуть «розпродаватись» з коліс», – написав Олексій Дорошенко.

Також він припускає, що у випадку загострення торгового конфлікту між Анкарою та Москвою, українці зможуть побачити на своїх поличках й турецькі томати в більшій кількості й по менших цінах.

Водночас він зазначає, що прогнозувати їх ціну зараз важко.

«Це той приклад, коли політика переважає над економікою. Але цього разу на нашу користь», – переконаний експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 09:46:03