середа, 11 жовтня, 2017, 20:58 Політика
Росія нагадує класичний «совок» 80-х. Це клінічна історія – Артемій Троїцький

Багато що зараз у Росії нагадує класичний «совок». Схоже на початок 80-х років, коли це все вже загнивало. Росія нині – жахлива, це країна, яка перебуває у глухому куті, у повній безвиході, це країна, у якої немає майбутнього.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив журналіст, музичний критик Артемій Троїцький.

Гість програми розповів, що у Росії він буває досить часто, і однією з причин, чому він переїхав жити саме до Естонії, а не, скажімо, США чи Англію, було те, що він перебуває поряд із Росією. Артемій Троїцький каже, що любить Росію та вважає себе російським патріотом.

«Інша справа, що я ненавиджу цю державу, але я завжди проводив жирну лінію між країною, народом і між державою. Якщо країну я обожнюю, до народу у мене важке і суперечливе ставлення, і це такий постійний біль сумнівів. То державу я однозначно терпіти не можу», – заявив Артемій Троїцький.

Разом з тим, у Росії живуть його старші діти, друзі, є улюблені місця, тож гість програми каже, що і уявити не може, щоб він відвідував країну лише раз на рік або й не їздити зовсім. Артемій Троїцький розповів, що нині до РФ їздить кожного місяця, останнім часом часто буває у Санкт-Петербурзі. Він додав, що приїжджає туди із задоволенням, а виїжджає з іще більшим задоволенням.

«Відчуття «сюр» у мене нема, тому що цей «сюр» у тій чи іншій формі, у тих чи інших ракурсах мені вже знайомий. Він мені знайомий із радянських часів. Багато що зараз у Росії нагадує такий забубенний класичний совок. Схоже на початок 80-х років, коли це все вже загнивало, тривала війна у В’єтнамі і постійно-постійно відбувалося якесь закручування гайок, чорні списки, затримання, боротьба із дисидентами», – порівняв Артемій Троїцький та додав, що якщо би він був молодшим та не застав періоду застою СРСР, то нині би був вражений тим, що діється у РФ.

«А так – ні. Стара знайома клінічна історія», – додав він.

Гість програми вважає, що Росія нині – жахлива, країна перебуває у глухому куті, у повній безвиході, це країна, у якої немає майбутнього. Одна з причин, чому журналіст виїхав із Росії, зізнався він, стали діти.

«Мені категорично не хочеться, щоб вони губили своє майбутнє у такій Росії», – наголосив Артемій Троїцький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 21:39 :59